











Women's Intrecciato Bag Brown
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 11cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Zipper comes out slightly, can be slotted back in - doesn't effect use. |
| SKU | 347949 |
$421.58
Women's Intrecciato Bag Brown—
$421.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 11cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Zipper comes out slightly, can be slotted back in - doesn't effect use. |
| SKU | 347949 |























