










Women's Lady Dior 5-Gusset Card Holder Red
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 7cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 318318 |
$52.36
Original: $149.59
-65%Women's Lady Dior 5-Gusset Card Holder Red—
$149.59
$52.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 7cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 318318 |























