













Women's Lady Dior Large Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 344414 |
Original: $1,788.31
-65%$1,788.31
$625.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 344414 |























