









Women's Lady Dior Large Handbag Pink
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 25cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Hardware stickers still on. |
| SKU | 344559 |
Original: $2,019.50
-65%$2,019.50
$706.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 25cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Hardware stickers still on. |
| SKU | 344559 |























