













Women's Lady Dior Medium Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 339387 |
Original: $1,706.72
-65%$1,706.72
$597.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 339387 |























