












Women's Lady Dior Medium Patent Bag Cream
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 365718 |
$972.35
Women's Lady Dior Medium Patent Bag Cream—
$972.35
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 365718 |























