












Women's Large Lady Dior Medium Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 337782 |
$1,359.93
Women's Large Lady Dior Medium Bag Black—
$1,359.93
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 337782 |























