













Women's Large Lady Dior Tote Bag Red
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Red |
| Height | 11cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 344560 |
$1,665.92
Women's Large Lady Dior Tote Bag Red—
$1,665.92
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Red |
| Height | 11cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 344560 |























