















Women's Large Shoulder Pouch Bag Blue
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 22cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 355581 |
$577.97
Women's Large Shoulder Pouch Bag Blue—
$577.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 22cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 355581 |























