












Women's Medium Diorama Bag Pink
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 15cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 343533 |
$897.56
Women's Medium Diorama Bag Pink—
$897.56
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 15cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 343533 |























