












Women's Medium Diorama Matte Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 346593 |
$314.15
Original: $897.56
-65%Women's Medium Diorama Matte Bag Black—
$897.56
$314.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 346593 |























