












Women's Medium Diortravel Nomad Bag Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 9.5cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 10.5cm |
| SKU | 355594 |
$316.53
Original: $904.36
-65%Women's Medium Diortravel Nomad Bag Navy—
$904.36
$316.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 9.5cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 10.5cm |
| SKU | 355594 |























