













Women's Mini Lady Dior Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Two small marks, please see last images. |
| SKU | 367079 |
Original: $1,604.72
-65%$1,604.72
$561.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Two small marks, please see last images. |
| SKU | 367079 |























