
















Women's Miss Dior Promenade Handbag Pink
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 26cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 329437 |
$149.93
Original: $428.38
-65%Women's Miss Dior Promenade Handbag Pink—
$428.38
$149.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 26cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 329437 |























