













Women's Oblique A4 Zipped Pouch Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 361439 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Women's Oblique A4 Zipped Pouch Black—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 361439 |























