











Women's Oblique Saddle Pouch Blue
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 338213 |
Original: $1,087.95
-65%$1,087.95
$380.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 338213 |























