












Women's Padded Tech Cassette Bag Black
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 347708 |
Original: $741.16
-65%$741.16
$259.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 347708 |























