








Women's Plaque Logo Technical Cotton Track Jacket White Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 325975 |
$237.99
Women's Plaque Logo Technical Cotton Track Jacket White Size L—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 325975 |























