









Women's Saddle Belt Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 361563 |
$309.39
Original: $883.96
-65%Women's Saddle Belt Bag Black—
$883.96
$309.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 361563 |























