













Women's Saddle Micro Bag Bag Nude
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | Nude |
| Height | 11cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 325875 |
Original: $1,767.91
-65%$1,767.91
$618.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | Nude |
| Height | 11cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 325875 |























