













Women's Studded Cannage Lady Dior Handbag Burgundy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 18cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 355595 |
Original: $1,597.92
-65%$1,597.92
$559.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 18cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 355595 |























