














Women's Vintage Oblique Canvas Boston Bag Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Navy |
| Height | 22cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 17.5cm |
| Comments | Small creases to the Piping. |
| SKU | 355065 |
$577.97
Women's Vintage Oblique Canvas Boston Bag Navy—
$577.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Navy |
| Height | 22cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 17.5cm |
| Comments | Small creases to the Piping. |
| SKU | 355065 |























