














Women's Vintage Saddle Oblique Bag Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Navy |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Inner lining is ripped,wear to the piping and light marks on the fabric |
| SKU | 365523 |
$176.11
Original: $503.18
-65%Women's Vintage Saddle Oblique Bag Navy—
$503.18
$176.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Navy |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Inner lining is ripped,wear to the piping and light marks on the fabric |
| SKU | 365523 |























