















Women's Vintage Trotter Bag Pink
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Pink |
| Height | 14cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Slightly discolouration around the zip area of the bag. Good vintage condition. |
| SKU | 359000 |
$152.31
Original: $435.18
-65%Women's Vintage Trotter Bag Pink—
$435.18
$152.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Pink |
| Height | 14cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Slightly discolouration around the zip area of the bag. Good vintage condition. |
| SKU | 359000 |























