










Chilliwack Unisex Bomber Down Jacket Green Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks on the inner side of sleeves. Womans size S Mens size XS |
| SKU | 348824 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Chilliwack Unisex Bomber Down Jacket Green Size XS—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks on the inner side of sleeves. Womans size S Mens size XS |
| SKU | 348824 |























