







Men's 00S Nylon Zip Up Hoodie Black Size IT 50 / UK L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 354590 |
$210.79
Men's 00S Nylon Zip Up Hoodie Black Size IT 50 / UK L—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 354590 |























