









Men's Agar Down Jacket Navy Size 6 / XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 336123 |
$339.98
Men's Agar Down Jacket Navy Size 6 / XXXL—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 336123 |























