










Men's Alberic Junior Down Jacket Navy Size Junior Age 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | Junior Age 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Pinhole on the right sleeve. |
| SKU | 352366 |
$122.39
Men's Alberic Junior Down Jacket Navy Size Junior Age 12—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | Junior Age 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Pinhole on the right sleeve. |
| SKU | 352366 |























