







Men's Albert Jacket Blue Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 353196 |
$299.19
Men's Albert Jacket Blue Size 3 / L—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 353196 |























