








Men's Albert Windbreaker Black Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 361759 |
$305.98
Men's Albert Windbreaker Black Size 2 / M—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 361759 |























