









Men's Albert Windbreaker Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361325 |
$83.30
Original: $237.99
-65%Men's Albert Windbreaker Navy Size 2 / M—
$237.99
$83.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361325 |























