









Men's Albert Windbreaker Red Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365757 |
$251.59
Men's Albert Windbreaker Red Size 5 / XXL—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365757 |























