







Men's Anton Baby Boys Age 9-12 Months Windbreaker Navy Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 30.5cm |
| Should To Shoulder | 23cm |
| Pit To Pit | 27.5cm |
| Comments | Baby boy age 9-12 Months |
| SKU | 344587 |
$81.60
Men's Anton Baby Boys Age 9-12 Months Windbreaker Navy Size XXS—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 30.5cm |
| Should To Shoulder | 23cm |
| Pit To Pit | 27.5cm |
| Comments | Baby boy age 9-12 Months |
| SKU | 344587 |























