







Men's Applique Logo Hoodie Yellow Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 336952 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Applique Logo Hoodie Yellow Size S—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 336952 |























