







Men's Applique Logo Joggers Navy Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 74.5cm |
| SKU | 352878 |
$59.50
Original: $169.99
-65%Men's Applique Logo Joggers Navy Size S—
$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 74.5cm |
| SKU | 352878 |























