








Men's Applique Logo Windbreaker Black Size IT 48 / M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 360333 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Men's Applique Logo Windbreaker Black Size IT 48 / M—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 360333 |























