









Men's Approach Down Jacket Red Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Marks to the item, please see images. |
| SKU | 350631 |
$251.59
Men's Approach Down Jacket Red Size M—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Marks to the item, please see images. |
| SKU | 350631 |























