









Men's Arm Pocket Logo T-Shirt Green Size M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Green |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 176491 |
$156.39
Men's Arm Pocket Logo T-Shirt Green Size M—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Green |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 176491 |























