










Men's Armstrong Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 365029 |
$441.98
Men's Armstrong Down Jacket Black Size L—
$441.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 365029 |























