







Men's Armstrong Down Jacket Red Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 340300 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Men's Armstrong Down Jacket Red Size M—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 340300 |























