







Men's Aubert Down Jacket Black Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 339805 |
$312.78
Men's Aubert Down Jacket Black Size 3 / L—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 339805 |























