













Men's Aubert Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Missing one original zip pull, replacement one has been provided - items cuffs have been repaired, please see to last images |
| SKU | 366127 |
$111.85
Original: $319.58
-65%Men's Aubert Down Jacket Navy Size 2 / M—
$319.58
$111.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Missing one original zip pull, replacement one has been provided - items cuffs have been repaired, please see to last images |
| SKU | 366127 |























