











Men's Belvedere Pm Messenger Bag Grey
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 19cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Print has faded and there are minor marks to the inner lining |
| SKU | 369867 |
$454.56
Original: $1,298.74
-65%Men's Belvedere Pm Messenger Bag Grey—
$1,298.74
$454.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 19cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Print has faded and there are minor marks to the inner lining |
| SKU | 369867 |























