










Men's Boys Age 4 Bargy Gilet Khaki Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 40cm |
| Should To Shoulder | 27cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| SKU | 364992 |
$101.99
Men's Boys Age 4 Bargy Gilet Khaki Size XXS—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 40cm |
| Should To Shoulder | 27cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| SKU | 364992 |























