










Men's Boys Age 4 Byron Down Jacket Navy Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 40cm |
| Should To Shoulder | 30cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| Comments | Missing fur trim on hood. |
| SKU | 354556 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Boys Age 4 Byron Down Jacket Navy Size XXS—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 40cm |
| Should To Shoulder | 30cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| Comments | Missing fur trim on hood. |
| SKU | 354556 |























