










Men's Boys Age 4 Maglia Full Tracksuit Grey Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 42cm |
| Waist | 26cm |
| Inner Leg | 39cm |
| Should To Shoulder | 26cm |
| Pit To Pit | 32cm |
| SKU | 355182 |
$81.60
Men's Boys Age 4 Maglia Full Tracksuit Grey Size XXS—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 42cm |
| Waist | 26cm |
| Inner Leg | 39cm |
| Should To Shoulder | 26cm |
| Pit To Pit | 32cm |
| SKU | 355182 |























