










Men's Boys Age 6 Bargy Gilet Blue Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 41cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 33cm |
| SKU | 354313 |
$108.79
Men's Boys Age 6 Bargy Gilet Blue Size XXS—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 41cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 33cm |
| SKU | 354313 |























