
















Men's Boys Age 8 Maglia Full Tracksuit Grey Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 42cm |
| Waist | 28cm |
| Inner Leg | 54cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 38cm |
| Comments | Light mark to the joggers. |
| SKU | 354230 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Men's Boys Age 8 Maglia Full Tracksuit Grey Size XXS—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 42cm |
| Waist | 28cm |
| Inner Leg | 54cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 38cm |
| Comments | Light mark to the joggers. |
| SKU | 354230 |























