











Men's Bramant Down Jacket Black Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 363642 |
$441.98
Men's Bramant Down Jacket Black Size 5 / XXL—
$441.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 363642 |























