










Men's Bretagne Grenoble Gilet Khaki Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 355180 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Men's Bretagne Grenoble Gilet Khaki Size 2 / M—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 355180 |























